Pokud kanibalismus hadů vede k vzniku draků? Je pak lidský cestou k nadčlověku?
Potřebuji nové tělo. A novou duši.
Probíhá oprašování starých spisů - velice sporně a rychlostí blížící se k nule - a nějakou dobu (v řádu stovek let) bude.

Jste tu poprvé a máte problémy se orientovat? Snad pomůžu zde.


Děkuji za vyjádřenou podporu komentujicím. ;)


- 2. 8. 2019 - Nové video na YT: Těžkopádní pro lidské - bonusová kapitola
- 18. 8. 2019 - Nové video na YT: Těžkopádní pro lidské - 6. kapitola
- 5. 9. 2019 - Nové video na YT: Těžkopádní pro lidské - 7. kapitola
- 19. 9. 2019 - Nové video na YT: Těžkopádní pro lidské - 8. kapitola

Řekněte si...

Už chvíli to zvažuju, ale nakonec jsem si řekla, že ano!
Zde je místo, kde mne můžete požádat o povídky. (I přestože si nemyslím, že je zde dostatečná čtenářská základna, aby mne někdo o něco požádat chtěl.)

Z mé strany...
... neznám všechno - pokud budete chtít ff na nějaké anime nebo skupinu a já to nebudu znát, tak bohužel.
... nejsem schopna všeho - sice budu ráda, když vaše zadání bude detailnější a více zainteresované z vaší strany, ale pokud se mi to bude příčit, tak s tím nic neuděláme.
... mám své zásady - pokud někdo, o kom jsem v životě neslyšela a nikdy mi nic neokomentoval, přijde s tím, že touží po tomhle nebo tomhle, tak bych musela mít opravdu dobrou náladu, abych se do toho pustila.
... budu informovat, zda přijímám zadání nebo ne.
... pokusím se v nejkratším možném termínu povídku zpracovat.

Z vaší strany...
... můžete si říct o cokoliv vás napadne. (I když, pokud bych každý den měla psát bezdějové yaoi, asi bych brzy si rozmyslela přijímat další taková zadání.)
... je slušností pak poděkovat.

pozn. k psaní
- když si k něčemu nevybuduji vztah, těžko se mi o tom píše
pozn. k ff
- píšu jen to, v co věřím (a nebo je u mne možné si k tomu vybudovat vztah od začátku na základě vašeho zadání): nenapíšu vám například - a teď to vyhrotím - povídku na Manu a Boua.
pozn. k obrázkům
- jsem ochotna vám napsat povídku na obrázek, ale jen pokud se mi ten obrázek bude líbit

-> Možná to celé působí, jako kdybych říkala "Můžete si o něco říct, ale nedělejte to!", ovšem tak to nemyslím... budu ráda, když mne požádáte a doufám, že dojde k vzájemné shodě, abych pro vás povídku napsala a obě strany byly spokojené. ;)

Místo na vaše zadání v komentářích.
 12 komentářů:

 1. Ohoo! Tak já teda chci, chci! Abych nezklamala tvé očekávání... Něco na můj oblíbený shibari obrázek Sasukeho a zlouna s šedivým pruhem! (Ani to nemusí být úplně yaoi...)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. (Mimochodem, hrozná tvá jistota, že ho znám.) Myslela jsem, že budeš chtít něco na Sasukeho. Štěstí, že po mně nechceš psát Yukimuru. Uvidím, co se s tím dá dělat.

   Vymazat
  2. No, říkala jsem si, že bys ho nechtěla psát s Yukinem... obzvlášť na ten obrázek... xD Ale klidně to může být se Sasu a s někým jiným... :)

   Vymazat
 2. Pokud je tedy ještě možnost, si napsat, tak si pokorně píšu...
  Má já touží po něčem... co si sama napsat nedokážu a proto žádám tu schopnější, zkušenější... chtěla bych něco posedlého, fanatického, nějaký fetiš, a ani to nemusí být sexuální, záleží na tobě. Možná vášnivého, zvráceného... mám neurčité představy. Nemusí to být dlouhé, stačí momentka, střípek, ale zkrátka toužím po nějakém emočním extrému. Pairing bych byla ráda, kdyby byl z nějaké kapely, co tak od tebe známe. Snad to nebude problém. Já doufám :)
  Děkuji za odpověď, D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, kapela... nevím, zda se mi do nějaké chce (určitě by to šlo na Velvet Eden, ale... no uvidím). Ale popřemýšlím, a když mne něco napadne, tak napíšu. ;)

   Vymazat
 3. Ahoj
  Rozhold jsem se, že ti taky napíši žádost o povídku. Samozřejmě chápu, pokud nebudeš mít čas, chuť nebo cokoli jiného mi vyhovět, ale přesto se o to pokusím. Přál bych si povídku na anime Shingeki no Kyojin na pairing Reiner x Berthold (v tomto pořadí). Je to můj nejoblíbenější pairing v SNK :). Všechno ostatní nechám na tobě. :)
  Předem mnohokrát děkuji :)
  Kroketa
  P.S.: Hezkého Valentýna! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, vidíš, moc v plnění žádostí nejsem úspěšná :/
   Reiner x Berthold - zajímavé. Jen "pořadí", to mi připomíná definici složené funkce "nechť máme (...) pak složením funkcí fí složeno f v tomto pořadí, rozumíme funkci (...)" Huh. Jen si nejsem jistá, jestli platí stejné pravidla jako u funkcí, kdo bude "vnitřní", kdo "vnější". xD
   Nicméně jsem viděla poslední dobou několik vtipných věcí na ně. Ovšem že bych sama jejich pár (i když je jasný, o tom žádná) vyhledávala, to ne. Zkusím nastudovat... a doufám, že mne něco napadne.
   Zatím není zač.
   A tobě také hezkého - včerejšího - Valentýna.

   Vymazat
  2. Huh matika... :DD
   Nemusíš se tím moc zabývat. Já jenom kdyby tě něco napadlo a měla jsi nějaký volný čas, tak by to bylo moc hezké. Moc věcí v češtině na tento pairing není, a i když čtu v aj, tak to v češtině je přece jenom asi lepši.
   Kroketa

   Vymazat
  3. D má spoustu volného času. Pokusím se.
   Zajímavý názor, většinou slýchávám, že v češtině se povídky yaoi rázu nedají číst.

   Vymazat
 4. Ahoj :), máš nádherné a inspirativní povídky, též jsem začala psát....před 3 lety :/ a dodnes mám pouze jednu chabou kapitolu a vracet zpět se k příběhu nebudu. Moc bych Tě chtěla požádat jestli by jsi se po přezkoumání, zhodnocení povídky neujala? Myslím že motiv jsem měla celkem dobrý :). Poslala bych Ti ji na email. Diky moc moc , Katherine

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se ti mé psaní líbí. Můžeš mi zkusit povídku poslat, a teda říci, jak měla dál pokračovat. Třeba mne zaujme, ale nic neslibuji, už jen z toho důvodu, že nemám příliš času.

   Vymazat